Bebek Yatağı - Son Güncelleme Tarihi: 01.04.2013

Sağlık vurgusuna dikkat!

Yetişkinler günün üçte birini yatakta geçirirken bebekler günün büyük bölümünü uykuda geçirir. Bebeğinizin kullanacağı güvenli karyolayı seçtikten sonra sıra sağlıklı bir yatak almaya gelecek. Bebeğinizin yatağını seçmek zor değil hatta daha iyisini almak isteyip beğenmeyeceğiniz birçok yatak ihtiyacınıza uygun olabilir. Sağlıklı olması önemli ama diğer bebek ürünlerinde olduğu gibi yataklar için de ‘sağlık’ vurgusu fiyatı yukarı çekmek için sıklıkla kullanılıyor. Yatağın fiyatını artıran özellik ve detaylar var ama bunların sizin önceliklerinizi ve istenen fiyatı ne kadar karşıladığı biraz tartışmalı.

 

Bu bölümde bebeğinize doğru yatağı seçmek için ihtiyacınız olacak bilgilerle yatakları birbirinden farklı yapan özellikleri anlatacağız. Bebek yataklarını incelemek için kısa bir bölüm hazırlayabilirdik ama aşağıdaki bilgiler anne babalar için yetişkin yatağı seçiminde de yol gösterici olabilir. Ürünler bölümünde de bebek yatağı markalarını, farklı yatakları ve bebek yatağı fiyatlarını bulacaksınız. 

 

 

 

1 2 3 4 »

Bu ürünle ilgili yorum ve deneyiminizi paylaşın

Bunlar da ilginizi çekebilir

5 markanın, 19 bebek yatağını, 15 farklı kritere göre inceledik, en iyi bebek yatağını seçtik!


 

  • Minipedi Puanı (?)

    MiniPedi puanı nedir?

    minipedi puanı ürünün farklı kriterlerden aldığı ağırlıklı puanlarla ortaya çıkıyor.  Okuyucuların öne çıkan 6 tanesini gördüğü bu kriterler – 35 farklı kritere göre değerlendirilen ürünler var – ürünün temel özellikleri, güvenli kullanımı, kullanım kolaylıkları ve fiyatına göre oluşturuluyor. Minipedi puanı, değerlendirme kriterlerin belirlenmesi ve ürün seçimiyle ilgili daha fazla bilgi için.

  • Ucuzdan > Pahalıya

  • Ürün Adı (A-Z)

  • Ürün Adı (Z-A)

  • Kullanıcı Puanı